täpid2-01.png
täpid1-01.png
Tere, minu nimi on Helen Cornelia Kuklane.

Olen aidanud inimestel ja ettevõtetel ennast läbi arvutigraafiliste lahenduste väljendada juba aastaid. Meeldivast hobist sai töö ning nõnda HCKdisain sündiski 2020. aastal. Esmalt abistasin õpilasfirmasid ja väikeettevõtteid peamiselt visuaalse identiteedi loomisel, aga ka turundusmaterjalide koostamisel. Tänu järjepidevale tööle ning reklaamile on aja möödudes kujundamiseks pakutud üha suuremaid projekte ja suuremate ettevõtete poolt.

Tänaseks olen koos töötanud enam kui 50 ettevõttega. Nende seas on nii väikseid alustavaid iduettevõtteid kui suuri korporatsioone ja mittetulundusühinguid. Tunnen suurt heameelt, et mitme partneriga on koostöö kujunenud püsivaks. Oma partneri visiooni ja eesmärkide tundmine aitab kõvasti kaasa visuaalse identiteedi järjepidevuse hoidmisel ja õigete visuaalsete lahenduste valikul.

Praegu õpin Tartus Kõrgemas Kunstikoolis Pallas meedia- ja reklaamidisaini erialal, et täiendada oma teadmisi. Kooli kõrvalt töötan vabakutselise graafilise disainerina, tänu millele olen saanud palju kogemusi ja oskusi.